Názory účastníků kurzu

Kurz mě překvapil tím, že je vše do hloubky a srozumitelně vysvětleno. Díky této metodě jsem nyní schopná využívat angličtinu ve své profesi. Celý učební systém je sestaven tak, že jedno navazuje na druhé. Považuji tento kurz za opravdu užitečný pro všechny věčné začátečníky, jakým jsem bývala i já.

Jitka Svobodová, sólistka opery ND

Kurz angličtiny “Angličtina jasně“  osobně doporučuji. Prošla jsem všemi možnými kurzy s různými učiteli a pojetím výuky. Zjistila jsem, že hromadné kurzy pro mě nemají ten správný význam.  Prošla jsem spoustu gramatiky a bála jsem se,  že mě osloví nějaký cizinec, nebo že se na dovolené nedomluvím. Dostala jsem se do fáze falešného začátečníka. V té době jsem si našla na internetu webovou stránku paní Schön a ta mě zaujala. Metoda paní Schön mi vyhovuje a domnívám se, že jsem udělala pokrok v mluvení i psaní angličtiny. Libí se mi rozmanitost a nápaditost vytvořených lekcí.

Dana Š., referent firemního pojištění

Dlouho jsem hledala kurz angličtiny, který by nebyl jen bezduchým drilováním slovíček a opakováním stejných věcí bez souvislostí. Mám zkušenosti s různými lektory, včetně rodilých mluvčích, ale poprvé jsem opravdu spokojená. Osobitý styl výuky je srozumitelný a především efektivní. Mohu jen doporučit!

Veronika B., administrativní pracovnice

Kurz angličtiny paní Mgr. Schön s oblibou navštěvuji již několik let. Nenásilná a přesto efektivní forma výuky mi pomohla zlepšit nejen slovní zásobu, gramatiku, ale především slovní projev a poslech. Dokáži se domluvit v běžných situacích, zapojit se do rozhovoru a porozumět psanému textu. Oceňuji především profesionalitu, přátelskou atmosféru, vstřícnost, ochotu a trpělivost.

MUDr. Zdeňka V., oční lékařka

Angličtinu jsem se pokoušela učit v několika klasických kurzech, bohužel bez úspěchu, spíše mi chuť naučit se tento jazyk znechutili. Syn měl problémy s anglickým jazykem ve škole, marně jsem hledala učitele, který by mu pomohl, pak jsem četla o alternativní výuce angličtiny, začal tedy navštěvovat lektorku Mgr. Schön a za velice krátkou dobu u něj došlo k razantnímu zlepšení známek, najednou angličtině rozuměl a posílila se i jeho jistota v užívání tohoto jazyka. Začala jsem také navštěvovat její kurzy a jsem nadšená. Je to skvělá lektorka, dokáže bezvadně vysvětlit gramatiku, jednotlivé spojitosti, použití slovíček, frází a vůbec vše nač se člověk zeptá. Je velice pozitivně naladěná a vždy vám dodá energii a víru v to, že naučit se cizí jazyk je možné a vše závisí na vás samotných. Její hodiny jsou perfektně připravené, jednotlivé části do sebe zapadají. Teprve až touto výukou jsem pochopila, co znamená okřídlené: „myslet anglicky“, na každou hodinu se vždy těším, co nového probereme, zopakujeme, dokonce se těším na domácí úkoly. Ty pak lektorka opraví a probere s vámi jednotlivé chyby, vysvětlí a opět procvičí. Naučila mne, že nemusím mít obavy či se stydět za to, že mám v domácím úkolu chyby, ty ukazují, zda a nakolik jsem zvládla učivo a k čemu je nutno se ještě vrátit. Jednotlivé hodiny jsou zaměřeny na opravdu živý jazyk a situace, s nimiž se setkáváte v běžném životě, ale i na odbornější angličtinu. Metoda lektorky Mgr. Schön je nepřekonatelná, mohu jen doporučit.

Mgr. Monika V., administrativní pracovnice

code by zatamoko.cz

© 2016-2019 by Kamila Spurna